Atak rekina
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Atak rekina

Autor: Bear Grylls
Tłumaczenie: Kamil Lesiew
Okładka: miękka
Format: 13 x 20 cm
Liczba stron: 304
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7642-658-7

30,00 zł (brutto) 28,57 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Mistrz sztuki przetrwania Bear Grylls zabiera nas w ekscytującą podróż.

Bear Grylls przedstawia kolejną część przygód Becka Grangera! Kiedy statek Becka ulega katastrofie, musi on użyć swoich survivalowych umiejętności by uratować grupkę ocalałych pasażerów. Wszystko wskazuje na to, że zatopienie statku nie było zwykłym wypadkiem. Aby przeżyć musi dowiedzieć się, kto chce jego śmierci i dlaczego? Czasu ma coraz mniej. Wokół gromadzą się rekiny...

D4-1672
Nowy
978-83-7642-658-7
Autor
Bear Grylls
Oprawa
miękka
Tłumaczenie
Kamil Lesiew
Format
13 x 20 cm
Liczba stron
304
Rok wydania
2016
ISBN
978-83-7642-658-7

Książki z serii "Misja: przetrwanie":
1) Złoto bogów
2) Wilczy szlak
3) Piaski skorpiona
4) Ślady tygrysa
5) Pazury krokodyla
6) Atak rekina
7) Gniew nosorożca
8) Instynkt śnieżnej pantery

Bear Grylls od zawsze kocha przygody. Alpinista, odkrywca, ma czarny pas w karate. Przeszedł szkolenie w brytyjskich oddziałach specjalnych SAS, gdzie nauczył się sztuki przetrwania. W wieku 21 lat przeżył ciężki wypadek podczas skoku spadochronowego - złamał kręgosłup w trzech miejscach. Mimo to po dwóch latach rehabilitacji zrealizował swe dziecięce marzenie i jako najmłodszy Brytyjczyk w historii stanął na szczycie Mont Everestu. Jest znany dzięki swym fantastycznym wyprawom oraz programom, które przed telewizorami gromadzą ponad miliard widzów w 150 krajach.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje