Plan podróży statku
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Plan podróży statku

Autorzy: Marek Czapczyk, Stanisław Żurkiewicz
Okładka: miękka
Format: 17 x 24 cm
Liczba stron: 284
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7421-059-1

35,00 zł (brutto) 33,33 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Ze względu na zagrożenia występujące w żegludze oraz stale rosnące wymagania związane z procesem planowania i realizacji podróży konieczne staje się staranne przygotowanie każdej podróży statku. W Konwencji STCW 78/95 oraz w przepisach Konwencji SOLAS zwrócono uwagę na właściwe przygotowanie oficerów wachtowych w tym kierunku.
Książka została opracowana głównie jako skrypt dla studentów Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej, może jednak służyć tez znacznie szerszemu gronu zainteresowanych osób. Przedstawiono w niej możliwie najszersze spektrum zagadnień związanych z praktycznym procesem nawigacyjnego planowania podroży statku w żegludze międzynarodowej.
W związku z brakiem krajowych wydawnictw autorzy opierali sie na zaleceniach do realizacji zadań ujętych w Rezolucji A.893(21) i szczegółowo opisanych w źródłach angielskich: Bridge Team Management, Bridge Procedures Guide, Passage Planning Principles, Passage Planning Practice oraz Bridge Watchkeeping a Practical Guide.

I3-607
Nowy
Oprawa
miękka
Format
17 x 24 cm
Liczba stron
284
Autorzy
Marek Czapczyk, Stanisław Żurkiewicz
Rok wydania
2013
ISBN
978-83-7421-059-1

Spis rozdziałów:
1. Wprowadzenie do planowania podróży
2. Etap wstępny planowania podróży - appraisal
3. Etap planowania szczegółowego - planning
4. Realizacja planu podróży - execution
5. Kontrola realizacji planu podróży - monitoring
6. Podsumowanie

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje