Zawieszka srebrna MASKA
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Zawieszka srebrna MASKA

Próba srebra: 925
Waga srebra: 1,22 grama
Wielkość: 21 mm (zawieszki)
Oznaczenie: Z011

25,00 zł (brutto) 20,33 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

W skład zestawu wchodzą:
- srebrna zawieszka,
- opakowanie,
- chusteczka do czyszczenia biżuterii,
- informacja, w jaki sposób najlepiej dbać o wyroby ze srebra.
Biżuteria wysokiej jakości, to produkt wart swojej ceny!
To biżuteria dla każdego żeglarza, wodniaka, miłośnika marynistyki, bez względu na wiek i płeć. To biżuteria dobra na co dzień i na szczególną okazję, dobra na prezent czy pamiątkę z rejsu, podróży wodnej czy podwodnej.

-----

Biżuteria z kolekcji Ag925 - zaprojektowana specjalnie dla naszej firmy przez polskich projektantów z ich autorskich kolekcji, całość produkcji jest w Polsce.
Biżuterię Ag925 cechuje precyzja wykonania i wysoka dbałość o detale. Cała kolekcja wykonana jest z najwyższej jakości materiału szlachetnego, srebra próby 925. Wszystkie elementy z kolekcji są cechowane i oznaczone imiennikiem producenta.

Jak rozpoznać biżuterię?
W Polsce obowiązuje prawo probiercze (Dz.U.Nr 92, poz. 529; z 2011 r. oraz z 2015 r. poz.1893), które stanowi, że wyroby przeznaczone do handlu, podlegają obowiązkowi badania i cechowania przez urząd probierczy. Wszystkie wyroby z metali szlachetnych, po badaniu, powinny zostać opatrzone cechą probierczą, określającą rodzaj metalu oraz próbę, wyrażoną w częściach tysięcznych. Obowiązkowi cechowania nie podlegają wyroby ze złota lub platyny o masie mniejszej niż 1 gram oraz wyroby ze srebra o masie mniejszej niż 5 gramy w sztuce lub w dwóch sztukach, gdy w obrocie stanowią parę (np. kolczyki). Jednak dla każdego wyrobu z metalu szlachetnego powinna być przypisana jego masa i próba. Nowe wyroby z metali szlachetnych są ponadto oznaczane znakiem wytwórcy. Wyroby pokryte powłoką z metalu szlachetnego lub je przypominające posiadają znaki "metal" lub MET.

Na znaku probierczym znajdują się następujące informacje:
* rodzaj metalu szlachetnego, z którego wykonany jest wyrób
RYCERZ oznacza wyrób ze ZŁOTA
KOBIETA oznacza wyrób ze SREBRA
GŁOWA KONIA oznacza wyrób z PLATYNY
GŁOWA PSA oznacza wyrób z PALLADU

* próbę, czyli informację o zawartości metalu szlachetnego w 1000
jednostkach

* oznaczenie miejsca cechowania: B - Bydgoszcz, G - Gdańsk, H - Chorzów,
K - Kraków, Ł - Łódź, P - Poznań, W - Warszawa, V - Wrocław, Z - Częstochowa

Jak dbać o srebrną biżuterię?
Aby zrozumieć jak dbać o srebro należy zapoznać się z podstawowymi właściwościami użytkowymi tego metalu. Czyste srebro (999) jest bardzo miękkim metalem. To było przyczyną opracowania twardszego stopu (925), który powszechnie jest używany w produkcji jubilerskiej. Srebro 925 jest stopem składającym się w co najmniej 92,5% ze srebra oraz w 7,5% innego metalu - najczęściej miedzi. Srebro 925 ulega procesowi utleniania (oksydacji). Jest to skutek w jaki srebro reaguje na zetknięcie się ze znajdującymi się dookoła tlenkami siarki. Z czasem srebro może nabrać czarnego koloru. Aby chronić srebrne wyroby przed procesem utleniania się, powinny one być odpowiednio przechowywane. Biżuteria nie powinna być przechowywania w łazienkach ani innych wilgotnych pomieszczeniach; powinna być bezwzględnie chroniona przed detergentami. Biżuterię srebrną najlepiej jest przechowywać w szczelnych woreczkach lub szkatułkach z miękkim podłożem.

Z011
Nowy
Próba srebra
925
Waga srebra
1,22 grama
Wielkość
21 mm (zawieszki)
Oznaczenie
Z011
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.