Encyklopedia żeglarstwa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Encyklopedia żeglarstwa (antykwariat)

Autorzy: Jerzy Arszyłowicz, Krzysztof Baranowski, Leszek Błaszczyk, Jacek Czajewski, Zbigniew Dąbrowski, Jerzy Dziewulski, Andrzej Gawlik, Edward Ipnarski, Piotr Jankowiak, Wojciech Kuźnicki, Włodzimierz Mizerski, Wacław Petryński, Jerzy Pieśniewski, Andrzej Rymkiewicz, Jerzy Sydowa, Krzysztof Szymański, Witold Tomaszewski, Andrzej Urbańczyk, Krzysztof Zbierski
Okładka: twarda
Format: 17,50 x 24 cm
Liczba stron: 578
Rok wydania: 1996

50,00 zł (brutto) 47,62 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

"Encyklopedia żeglarstwa" to pierwsza polska encyklopedia poświęcona szczególnej dyscyplinie sportu, jaką jest ŻEGLARSTWO. Obejmuje całokształt żeglarskiej wiedzy (również dotyczącej żeglarstwa deskowego, lodowego i lądowego); omawia zarówno zagadnienia techniczne związane z budową jachtów, ślizgów lodowych, desek z żaglem, ich wyposażeniem i eksploatacją, jak też nawigację, locję śródlądową i morską, oceanografię, meteorologię, przepisy prawne oraz historię (zawiera opisy słynnych statków żaglowych i biogramy żeglarzy), tradycję, osiągnięcia żeglarskie na polu sportu i kultury. Zawiera 3000 haseł szczegółowych i przeglądowych 800 barwnych rysunków 150 fotografii 45 tabel w tekście i na końcu książki (tabele oznakowań i sygnalizacji) bibliografię (464 pozycje) obszerny skorowidz nazwisk i skorowidz rzeczowy.

AN-2976
Używane
9788301119140
9788301119140
Oprawa
twarda
Format
17,50 x 24 cm
Liczba stron
578
Rok wydania
1996
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje