Astronawigacja – zestaw MEDIUM z podręcznikiem
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-55,00 złZestaw

Astronawigacja – zestaw MEDIUM z podręcznikiem

490,00 zł (brutto) 545,00 zł - 55,00 zł 398,37 zł (netto)

Zamiast 545,00 zł

Brutto
check w magazynie

Nawigacja według ciał niebieskich jest łatwiejsza niż się to wszystkim wydaje. Aby poznać arkana tej wiedzy polecamy zestaw: książka "Nawigacja astronomiczna dla żeglarzy", sekstant Mark 3 oraz sztuczny horyzont.

Podręcznik "Nawigacja astronomiczna dla żeglarzy", przedstawia zagadnienia dość złożone w sposób wyjątkowo zrozumiały. Zamieszczone w nim przykłady wymagają jedynie prostego dodawania i odejmowania. Zwięzłość i jasność stylu autora Mary Blewitt uczyniły z tej książki najsłynniejszy w dziejach podręcznik nawigacji astronomicznej. Oczywiście zdecydowanie łatowej się uczy, gdy można robić pomiary i przenosić je na papier czy mapę.
Sekstant Mark 3 jest sekstantem przeznaczonym do ćwiczeń, ale nie tylko. Ten model bywa również stosowany jako element wyposażenia łodzi ratunkowych. Jest pełnowymiarowy, wyposażony w osłony przyciemniające. Bez optycznego powiększenia umożliwiającego obserwację słabo widocznych ciał niebieskich.
Dodatkowo do ćwiczeń, gdy podczas używania sekstantu nie jest możliwe odniesienie do naturalnego horyzontu morskiego, przyda się sztuczny horyzont.

W skład zestawu wchodzą:
1) Podręcznik "Nawigacja astronomiczna dla żeglarzy"
2) Sekstant DAVIS Mark 3
- wymiary sekstantu: 22 x 23 x 6 cm
3) Sztuczny horyzont
- wymiary: 10.5 x 10.5 x 16 cm (złożone, gotowe urządzenie)

00-1966
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

PACZKA W RUCHU

Paczka w ruchu

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje