Astronawigacja – zestaw MEDIUM z podręcznikiem i kompletem przyborów
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
PakietOczekiwanie na dostawę

Astronawigacja – zestaw MEDIUM z podręcznikiem i kompletem przyborów

Nawigacja według ciał niebieskich jest łatwiejsza niż się to wszystkim wydaje. Aby poznać arkana tej wiedzy polecamy zestaw: książka "AD ASTRA - astronawigacja dla praktyków i hobbystów", sekstant Mark 3 oraz sztuczny horyzont.

890,00 zł (brutto) 723,58 zł (netto)

Zamiast 950,00 zł

Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Nawigacja według ciał niebieskich jest łatwiejsza niż się to wszystkim wydaje. Aby poznać arkana tej wiedzy polecamy zestaw: książka "AD ASTRA - astronawigacja dla praktyków i hobbystów", sekstant Mark 3 oraz sztuczny horyzont.

"AD ASTRA - astronawigacja dla praktyków i hobbystów" jest to książka mogąca śmiało pretendować do miana najbardziej kompletnie, ale też przystępnie traktującej o astronawigacji, spośród pozycji dostępnych na rynku księgarskim. Poza znakomicie wytłumaczonymi metodami prowadzenia nawigacji morskiej w oparciu o pomiar pozycji ciał niebieskich, można znaleźć tu również genezę i podstawę naukową tych metod. Znakomitym uzupełnieniem jest rys i kontekst historyczny poszczególnych odkryć i wynalazków związanych z nawigacją i astronawigacją.
Sekstant Mark 3 jest sekstantem przeznaczonym do ćwiczeń, ale nie tylko. Ten model bywa również stosowany jako element wyposażenia łodzi ratunkowych. Jest pełnowymiarowy, wyposażony w osłony przyciemniające. Bez optycznego powiększenia umożliwiającego obserwację słabo widocznych ciał niebieskich.
Dodatkowo do ćwiczeń, gdy podczas używania sekstantu nie jest możliwe odniesienie do naturalnego horyzontu morskiego, przyda się sztuczny horyzont.
Pozostaje nam jeszcze to wszystko nanieść na mapę. Tutaj z pomocą przychodzą na trójkąty nawigacyjne "charter.edu.pl" oraz klasyczny wykonany z mosiądzu z matowym wykończeniem przenośnik.

--------------------------------------------------------------------------------------

W skład zestawu wchodzą:
1) Podręcznik "AD ASTRA - astronawigacja dla praktyków i hobbystów"
2) Sekstant DAVIS Mark 3
- wymiary sekstantu: 22 x 23 x 6 cm
3) Sztuczny horyzont
- wymiary: 10.5 x 10.5 x 16 cm (złożone, gotowe urządzenie)
4) Dwie sztuki trójkątów nawigacyjnych "charter.edu.pl"
5) Mosiężny przenośnik nawigacyjny

00-1967
Nowy
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje