Portrety z żaglowego płótna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Portrety z żaglowego płótna (antykwariat)

Autor: Kazimierz Radowicz
Okładka: miękka z obwolutą
Format: 12,50 x 19,5 cm
Liczba stron: 230
Rok wydania: 1969

15,00 zł (brutto) 14,29 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Kapitan zjawił się na mostku z ogromną tubą w ręce. Rozejrzał się uważnie po pokładzie i Hubert, zapewne tak jak wszyscy uczniowie, odniósł wrażenie, że właśnie jemu przyglądał się szczególnie uważnie, i sprężył się jeszcze bardziej, gotów do skoku ku linie, która będzie ciągnął.

- Kliwer postawić!

Kapitan śpiewnym głosem podał komendę, oficer na dziobie powtórzył ją i ku górze wystrzelił trójkątny żagiel, pierwsze białe skrzydło statku.

- Bomkliwer postawić!

- Jest! Bomkliwer postawić!

Rozkazy padały jeden za drugim, żagle pięły się na maszty, rozwijały na rejach, a Hubert jak urzeczony patrzył na wielkie, białe płótna, które za chwilę napełnią się wiatrem, a gdy przyszła kolej na jego grupę, ciągnął z całej siły line, pokrzykiwał jak wszyscy, zapierał nogami o deski pokładu i teraz już bez żadnej obawy powtarzał swoje „nareszcie"

[fragment]

Z3-3088
Używane
Autor
Kazimierz Radowicz
Oprawa
miękka z obwolutą
Format
12,50 x 19,5 cm
Liczba stron
230
Rok wydania
1969

Kapitan
Szyper
Drugi
Bosman
Żeglarz
Armator
Pasażer

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje