Napędy statków dynamicznie pozycjonowanych
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Napędy statków dynamicznie pozycjonowanych. Aspekty eksploatacyjne

Autor: Maciej Cichocki
Okładka: miękka
Format: 16,5 x 23,5 cm
Liczba stron: 604
Rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-01-19730-8

79,00 zł (brutto) 75,24 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Książka jest cenną i oryginalną pozycją na rynku wydawnictw morskich, bardzo potrzebną w procesie szkolenia oficerów i mechaników wachtowych, zarówno przygotowujących się do pracy na jednostkach dynamicznie pozycjonowanych w sektorze przemysłu offshore, jak i oficerów mających już podstawową wiedzę i doświadczenie. Na szczególną uwagę zasługuje również aktualność tematyki prezentowanej w publikacji. Poza typowymi rozwiązaniami przedstawia ona bowiem opisy najnowszych trendów technologicznych oraz zestawienie statystyczne awarii i wypadków morskich ostatnich lat. Ponadto dobór tematów oraz wartość merytoryczna tekstu, wzbogaconego wieloma ilustracjami, schematami i zestawieniami tabelarycznymi, sprawia, że praca autorstwa Macieja Cichockiego traktuje podejmowane zagadnienia w sposób wyczerpujący ....
              dr inż. ż w. Jarosław Cydejko, Koordynator Szkolenia Operatorów DP

"Napędy statków dynamicznie pozycjonowanych Macieja Cichockiego to wyczerpujący podręcznik skierowany do operatorów systemów DP, dzięki któremu będą mogli rozszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie. Książka doskonale uzupełnia proces szkolenia i jednocześnie rozszerza zakres zagadnień oraz problematyki zasilania napędów specjalistycznych statków sektora offshore. Publikacja ta, ze względu na swój interdyscyplinarny charakter, stanowi znakomite narzędzie w procesie szkolenia kadr oficerskich - również działu mechanicznego i elektrycznego - statków dynamicznie pozycjonowanych. Bezsprzecznie to pierwsza tego typu, bardzo udana publikacja na rynku akademickich wydawnictw morskich.
              dr inż. hab. ż w. Henryk Śniegocki, prof. Akademii Morskiej w Gdyni

D5-1616
Nowy
978-83-01-19730-8
Autor
Maciej Cichocki
Oprawa
miękka
Format
16,5 x 23,5 cm
Liczba stron
604
Rok wydania
2018
ISBN
978-83-01-19730-8

Maciej Cichocki - ukończył Wyższą Szkołę Morską w Gdyni (obecnie Akademia Morska) na Wydziale Nawigacyjnym (specjalność transport morski) w 1989 roku. Swoją karierę w przemyśle offshorowym rozpoczął w 2001 roku i od tego czasu pracuje jako DP operator na statkach dynamicznie pozycjonowanych. Swoje doświadczenie zebrał głównie na statkach wspomagających prace naukowe (Dive Support Vessels) oraz jednostkach układających rurociągi (Flexi and Rigid Vessels). Poza regularną pracą przy budowie pól naftowo-gazowych wielokrotnie uczestniczył w sesjach analiz bezpieczeństwa realizacji kompleksowych projektów offshorowych, brał udział w pracach stoczniowych przy odnawianiu klas oraz stoczniowych próbach morskich nowo budowanych jednostek dynamicznie pozycjonowanych. W 2010 roku został zaproszony do współpracy ze Studium Doskonalenia Kadr przy Akademii Morskiej w Gdyni i od tego czasu prowadzi również kursy dynamicznego pozycjonowania na stanowisku wykładowcy oraz instruktora.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje