Mały leksykon morski
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Mały leksykon morski (antykwariat)

Autorzy: Ireneusz Grajewski, Józef Wójcicki
Okładka: twarda
Format: 16,5 x 24 cm
Liczba stron: 317
Rok wydania: 1981

20,00 zł (brutto) 19,05 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

UWAGA - egzemplarz wycofany z obiegu bibliotecznego.
------------------------------------------------------------------------------------------

Leksykon w układzie alfabetycznym zawierający krótkie i zwięzłe objaśnienia terminów technicznych, nazw geograficznych i biologicznych, pojęć i określeń związanych z morzem, gospodarką morską, żeglugą, budownictwem okrętowym, sportem żeglarskim, historią żeglugi, okrętami wojennymi itd. Objaśnienia haseł są w większości krótkie i zawierają tylko podstawie dane, gdyż wydawnictwo to nie jest encyklopedią, ma służyć najszerszemu kręgowi czytelników.

Ponadto leksykon zawiera hasła biograficzne ludzi związanych z morzem, zwłaszcza Polaków zasłużonych dla spraw morskich oraz rozwoju polskiej marynarki handlowej i wojennej. Leksykon jest ilustrowany rysunkami technicznymi (kreskowymi), zdjęciami fotograficznymi zamieszczonymi w tekście i na wkładkach wklęsłodrukowych oraz barwnymi tablicami na wkładce barwnej offsetowej.

Na całość opracowania składa się ponad 3000 objaśnień hasłowych, około 300 ilustracji zamieszczonych w tekście (rysunków i fotografii), 16 stron fotograficznych wkładek wklęsłodrukowych oraz 8 stron tablic wielobarwnych, zawierających morskie flagi, bandery, odznaki stopni marynarskich i inne znaki stosowane na morzu. W miarę potrzeby, w tekście objaśnień hasłowych stosowane są odsysacze w postaci strzałki, wszędzie tam, gazie dodatkowa informacja zawarta w objaśnieniu, którego dotyczy odsyłacz, może mieć istotne znaczenie da zrozumienia całości problemu.

X4-3250
Używane
Autor
Ireneusz Grajewski, Józef Wójcicki
Oprawa
twarda
Format
16,5 x 24 cm
Liczba stron
317
Rok wydania
1981
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje