104 - Testy przygotowujące do egzaminu na licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających oraz...
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

104 - Testy przygotowujące do egzaminu na licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających...

Autorzy: Katarzyna i Piotr Kowalscy
Okładka: miękka
Format: 15 x 21 cm
Liczba stron: 54
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-940238-4-3

28,00 zł (brutto) 26,67 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Pełny tytuł "104 - Testy przygotowujące do egzaminu na licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających oraz podstawy wiedzy na temat narciarstwa wodnego"

Od autorów

Z wielką satysfakcją przekazujemy czytelnikom pozycję, której zadaniem jest przybliżenie zagadnień związanych z amatorskim uprawianiem narciarstwa wodnego, a przede wszystkim zwrócenie uwagi na aspekty bezpieczeństwa podczas uprawiania tej formy rekreacji. Należy pamiętać, że nie tylko narciarstwo wodne, ale każda aktywność związana z rekreacyjnym lub sportowym holowaniem osób na obiektach pływających wymaga posiadania przez sternika łodzi holującej odpowiedniej licencji.
Niniejszy zbiór pytań testowych wraz z kompendium wiedzy na temat narciarstwa wodnego został pomyślany jako pomoc szkoleniowa dla osób chcących przystąpić do egzaminu na licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających. Wszystkie pytania zostały opracowane z dbałością o zgodność co do zakresu wiedzy z rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej (Dz.U. z dnia 16.04.2013 poz. 460).
Ponadto przy opracowywaniu pytań wykorzystano niżej wymienione akty prawne:
- rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie przepisów żeglugowych na śródlądowych drogach wodnych,
- rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 10 maja 2013 r. w sprawie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa na wodzie,
- rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 5 listopada 2010 w sprawie wymagań technicznych i wyposażenia statków żeglugi śródlądowej oraz upoważnienia podmiotów do wykonywania przeglądów technicznych statków,
- ustawa z dnia 21 grudnia 2000 r. o żegludze śródlądowej.

Zwięzłe kompendium wiedzy na temat narciarstwa wodnego zawarte na pierwszych kartach niniejszej książki daje pogląd na ważne kwestie związane z tym sportem.
Utrwalanie wiedzy poprzez czytanie i rozwiązywanie testów jest bardzo skuteczną formą przyswajania wiadomości, przede wszystkim pozwala zwrócić uwagę na istotne szczegóły.
Autorzy tego opracowania dołożyli starań, aby pytania obejmowały szeroki zakres materiału przewidzianego do opanowania w ramach szkolenia. Ten zbiór pytań należy oczywiście traktować jedynie jako uzupełnienie klasycznego cyklu kształcenia, wszak wiele tematów poruszonych w testach wymaga obszernego omówienia dla zrozumienia istoty zagadnienia.

Załączone dwa przykładowe zestawy (każdy po 25 pytań) dają możliwość samodzielnego ocenienia swojego poziomu wiedzy i dostrzeżenia obszarów, w których należy tę wiedzę pogłębić.

Życzymy powodzenia na egzaminach i wiele radości na wodzie
Kasia & Piotr Kowalscy

G4-1287
Nowy
978-83-940238-4-3
Oprawa
miękka
Format
15 x 21 cm
Liczba stron
54
Autorzy
Katarzyna i Piotr Kowalscy
Rok wydania
2017
ISBN
978-83-940238-4-3

SPIS TREŚCI:
1. Zakres wiedzy i umiejętności wymaganych do uzyskania licencji do uprawiania turystyki wodnej na jachtach motorowych przy holowaniu narciarza wodnego i innych obiektów pływających
2. Obowiązujące w Polsce patenty motorowodne, warunki przystąpienia do egzaminu, uprawnienia i warunki przeprowadzenia egzaminu
3. Kompendium wiedzy na temat amatorskiego narciarstwa wodnego
4. Zbiór pytań testowych
5. Przykładowe testy (Zestaw A)
6. Przykładowe testy (Zestaw B)
7. Klucz odpowiedzi do pytań

Seria pytań egzaminacyjnych wydawnictwa Charter.edu.pl na poszczególne stopnie żeglarskie i motorowodne:
1) "104 - Testy przygotowujące do egzaminu na licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających oraz podstawy wiedzy na temat narciarstwa wodnego"
2) "404 - Testy przygotowujące do egzaminu na stopień sternika motorowodnego"
3) "405 - Testy przygotowujące do egzaminu na patent żeglarza jachtowego"

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje