Grenada to the Virgin Islands
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Grenada to the Virgin Islands

Autor: Jacques Patuelli
Okładka: miękka
Format: 21 x 30 cm
Liczba stron: 304
Język: angielski
Rok wydania: 2015
Wydanie: III
ISBN: 978 184623 581 8

230,00 zł (brutto) 219,05 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

To popularna locja Karaibów, obejmująca region od Grenady i Barbados aż do Wysp Dziewiczych. Każda z wysp jest dokładnie opisana, a informacje dotyczące nawigacji uzupełnione są o opisy miejsc atrakcyjnych turystycznie oraz dane na temat obowiązujących przepisów i infrastruktury.
Prezentowane Państwu trzecie wydanie jest bogato ilustrowane, zawiera wiele planów i zdjęć, z których większość wykonana została przez samego autora specjalnie do tego wydania. Ponadto, przewodnik Grenada to the Virgin Islands dostarcza wiedzy ogólnej na temat historii, turystyki i geografii Karaibów.
W ostatniej części książki, na niebieskich stronach zamieszczono praktyczną listę restauracji, barów, hoteli i innych miejsc mogących zainteresować potencjalnych turystów.

F5-1358
Nowy
978846235818
Autor
Jacques Patuelli
Oprawa
miękka
Format
21 x 30 cm
Liczba stron
304
Rok wydania
2015
ISBN
978 184623 581 8
Wydanie
III
Akwen
Morze Karaibskie
Język
angielski
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje