Regulaminy stosowane w morskiej służbie ruchomej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Regulaminy stosowane w morskiej służbie ruchomej

Autor: Karol Korcz
Okładka: miękka
Format: 17 x 24 cm
Liczba stron: 130
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7421-271-7

38,00 zł (brutto) 36,19 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

W podręczniku przedstawiono niezbędny zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej, zapewniający odpowiednie standardy wyszkolenia osób ubiegających się o świadectwo operatora urządzeń radiowych GMDSS. Zgodnie z Regulaminem Radiokomunikacyjnym oraz Konwencją SOLAS wyróżnia się kilka rodzajów świadectw statkowych urządzeń radiowych. W stosunku do osób pełniących funkcje operatora urządzeń radiowych na statkach morskich wymogiem jest posiadanie jednego ze świadectw w zależności od uprawianego rodzaju żeglugi (wyposażenia radiowego). Skrypt ma charakter poradnika z zakresu wiedzy i umiejętności koniecznych do otrzymania danego świadectwa, ale także ułatwia praktyczne zastosowanie regulaminów (przepisów) morskiej służby ruchomej na jednostkach pływających. Kolejne rozdziały zawierają ogólny opis systemu GMDSS, podstawowe zagadnienia radiokomunikacyjne oraz zasady i procedury łączności w morskiej służbie ruchomej. Ich szczegółowa struktura pozwala na odpowiednie przygotowanie się do otrzymania wspomnianych świadectw i podniesienie niezbędnych kwalifikacji.

D3-1351
Nowy
978-83-7421-271-7
Autor
Karol Korcz
Oprawa
miękka
Format
17 x 24 cm
Liczba stron
130
Rok wydania
2016
ISBN
978-83-7421-271-7
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje