Standardowe zwroty porozumiewania się na morzu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Standardowe zwroty porozumiewania się na morzu

Autor: Międzynarodowa Organizacja Morska /IMO/
Tłumaczenie: Elżbieta Plucińska, Janusz Kłosiński
Okładka: miękka
Format: 17 x 24 cm
Liczba stron: 264
Rok wydania: 2016
ISBN: 83-89901-01-3
ISBN: 978-83-89901-55-2

68,00 zł (brutto) 64,76 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Książka „Standardowe zwroty porozumiewania się na morzu” została napisana aby ujednolicić język używany w porozumiewaniu się w sprawach nawigacji na pełnym morzu, na podejściach do portów, na drogach wodnych, w portach i na samym pokładzie. Zwrotów zawartych w książce należy używać jak najczęściej, zastępując nimi sformuowania o zbliżonym znaczeniu, a użytkownicy z bardzo małą znajomością języka angielskiego powinni stosować zwroty zawarte w książę tak dokładnie, jak tylko jest możliwe. W ten sposób, bazując na języku angielskim, zamierza się stworzyć bezpieczny sposób porozumienia się, umożliwiający wymianę informacji i przekaz wiedzy pomiędzy ludźmi wszystkich narodowości.
„Standardowe zwroty porozumiewania się na morzu” są zgodne z wymogami znowelizowanej konwencji STCW z 1978 roku oraz znowelizowanej konwencji SOLAS 1974 w kwestiach komunikacji słownej.

H5-95
Nowy
Autor
Międzynarodowa Organizacja Morska /IMO/
Oprawa
miękka
Tłumaczenie
Elżbieta Plucińska, Janusz Kłosiński
Format
17 x 24 cm
Liczba stron
264
Rok wydania
2016
ISBN
978-83-89901-55-2
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje