Z goryczy soli moja radość
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Z goryczy soli moja radość

Autor: Teresa Remiszewska
Okładka: miękka
Format: 14,5 x 21 cm
Liczba stron: 328
Rok wydania: 2019
ISBN: 978-83-8127-188-2

39,90 zł (brutto) 38,00 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

"Z goryczy soli moja radość" to fascynująca opowieść o udziale w atlantyckich regatach samotnych żeglarzy OSTAR 1972 pierwszej polskiej żeglarki.
Podczas rejsu Teresa Remiszewska dowiodła swego żeglarskiego kunsztu, a w niniejszej książce opisała co zdarzyło się podczas 57 dni spędzonych samotnie na oceanie. Historia żeglarki, która płynąc bez elektryczności, ze złamanym samosterem i pękniętym masztem, pomyślnie zakończyła prestiżowe regaty budzi wielki uznanie w czasach satelitarnej nawigacji i elektronicznych udogodnień w żegludze.

A4-1705
Nowy
978-83-8127-188-2
Autor
Teresa Remiszewska
Oprawa
miękka
Format
14,5 x 21 cm
Liczba stron
328
Rok wydania
2019
ISBN
978-83-8127-188-2

Teresa Remiszewska - Damsz (1928-2002) jako pierwsza Polka i czwarta kobieta na świecie samotnie przepłynęła Atlantyk. Była jachtowym kapitanem żeglugi wielkiej i przez wiele lat instruktorem żeglarstwa, prowadziła szkolenia w Nowej Hucie, Gdyni i Pucku. Pracowała w redakcji czasopisma "Żagle i jachting motorowy". W latach 80 aktywnie zaangażowała się w działalność NSZZ "Solidarność", zajmując się w Krajowej Komisji związku sprawami ochrony środowiska. Po wprowadzeniu stanu wojennego została pozbawiona pracy. Za niezależną działalność na przełomie 1982 i 1983 roku była aresztowana.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje