Architektura okrętów
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Architektura okrętów (antykwariat)

Autor: Witold Urbanowicz
Okładka: twarda z obwolutą
Format: 26 x 30 cm
Liczba stron: 238 + suplement
Rok wydania: 1959

55,00 zł (brutto) 52,38 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Książka jest poświęcona zagadnieniom architektury okrętowej - elementom piękna, wygody i użytkowości w budowie okrętu. Autor daje w niej przegląd form rozwojowych kształtów okrętu oraz zaplanowania i wystroju wnętrz okrętowych - od czasów egipskich i greckich aż do najnowszych transatlantyków stanowiących szczytowe osiągnięcia w tej dziedzinie. Punkt ciężkości położony jest na zagadnieniach projektowania architektonicznego statków współczesnych: omawiając zasady tego projektowania autor przytacza przykłady najciekawszych, oryginalnych rozwiązań i ilustruje je licznymi fotografiami oraz planami wybranych okrętów. Jeden z rozdziałów poświęcony jest problemom technicznym związanym z tworzeniem wnętrz okrętowych, a zwłaszcza najnowszym materialnym.
Książka jest przeznaczona przede wszystkim dla okrętowców - zarówno architektów jak i konstruktorów, a także dla studentów odpowiednich wydziałów politechnik. Jednakże dzięki przystępności zawartego w niej materiału oraz atrakcyjności ilustracji może ona zainteresować nie tylko fachowców, lecz także szerszy krąg czytelników - wszystkich miłośników piękna, morza i okrętów.

X4-2478
Używane
Autor
Witold Urbanowicz
Oprawa
twarda z obwolutą
Format
26 x 30 cm
Liczba stron
238 + suplement
Rok wydania
1959
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje