Kapitan siedmiu mórz
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kapitan siedmiu mórz (antykwariat)

Autor: Janusz Meissner
Okładka: twarda z obwolutą
Format: 13 x 20 cm
Liczba stron: 253
Rok wydania: 1975

18,00 zł (brutto) 17,14 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

"Szliśmy na zachód, od strony Aleksandrii i w samo południe byliśmy gdzieś na wysokości Mersa Matruh, gdy licho wie skąd urwały się dwa włoskie samoloty i spadły na nas z góry jak jastrzębie. To się stało tak nagle, że nim syrena okrętowa zawyła na alarm, już dookoła nas zaczęły wybuchać bomby. Pionowe wytryski wody wstawały przed dziobem, za rufą i po obu stronach burt, jak widma wyskakujące z morza, a dopiero w parę sekund później rozlegał się głuchy, zduszony huk serii. Przez cały czas tego ataku miałem wrażenie, że to, co się dzieje, nie jest rzeczywistością, tylko jakimś dziwacznym, pełnym zgiełku snem. Poruszałem się lekko, raczej przenosiłem się z miejsca na miejsce, właśnie jak we śnie, a przebieg niektórych czynności i zdarzeń uchodził mojej uwagi ..." 

Z3-2586
Używane
Autor
Janusz Meissner
Oprawa
twarda z obwolutą
Format
13 x 20 cm
Liczba stron
253
Rok wydania
1975

s/t Samson wychodzi w morze
Na rafach Nidingen
Bohater
Kapitan Siedmiu Mórz
Niezwykła awaria s/s Kastorn
Goran Jarhat

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje