Powrót na sobotę
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Powrót na sobotę (antykwariat)

Autor: Józef Narkowicz
Okładka: miękka
Format: 12,50 x 20cm
Liczba stron: 138
Rok wydania: 1968

26,00 zł (brutto) 24,76 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Zawarte w tej książce reportaże i opowiadania o polskich rybakach i służbie morskiej nad brzegiem Bałtyku powstały w ciągu kilku lat, nijako na marginesie dziennikarskiej pracy autora.
Część zamieszczonych tu utworów autor publikował wcześniej w tygodnikach, miesięcznikach i almanachach ("Imię ziemi mojej", Iskry 1965, :Pierwsze widzenie" Wyd. Poznańskie 1967). Specyfika zawodu rybackiego, konflikty w tym środowisku - to tematyka, na której głównie koncentruje się autor.

AN-860
Używane
Autor
Józef Narkowicz
Oprawa
miękka
Format
12,50 x 20 cm
Liczba stron
138
Rok wydania
1968

SPIS TREŚCI:
1. Piaski
2. Wraki
3. Pierwsze pokolenie
4. Nowa Osada
5. Życiorys na wodzie pisany
6. Sensacji nie było
7. Flota bosmana Kosowicza
8. Koniec rybackiej romantyki
9. Powrót na sobotę
10. Nowicjusz
11.Trzy portrety
12. Przybłęda

Józef Narkowicz - urodził się 1936 roku w rodzinie chłopskiej na Wileńszczyźnie. Szkołę podstawową i gimnazjum ukończył w Bartoszycach w woj. olsztyńskim, a dyplom uniwersytecki uzyskał w 1958 roku na polonistyce w Poznaniu. Od 1958 roku pracuje w zawodzie dziennikarskim w Koszalinie, najpierw w oddziale "Ilustrowanego Kuriera Polskiego'", a następnie rozgłośni Polskiego Radia i obecnie jako kierownik koszalińskiego oddziału "Tygodnika Morskiego". Był współzałożycielem i drektorem nowo powstałego Koszalińskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego, jest współorganizatorem kwartalonika "Zapiski Koszalińskie". Za działalność społeczną i twórczość reportażową uzyskał kilkakrotnie wyróżnienia.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje