Legendarne wraki - Transatlantyk Lusitania
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Legendarne wraki - Transatlantyk Lusitania

Reżyseria: Peter Schnall
Czas trwania: ok. 60 minut
Język: polski
Lektor: Tomasz Knapik
Dźwiek: Dolby Digital 5.1
Rok produkcji: 2007

10,00 zł (brutto) 8,13 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

National Geographic zaprasza na wyprawę w mroczne głębiny, dzięki której odkryjesz najlepiej strzeżone tajemnice 'Legendarnych wraków'. Seria liczy 9 tytułów.

Dlaczego Niemcy storpedowali cywilny liniowiec pełen kobiet i dzieci? Co było powodem jego nieoczekiwanie szybkiego zatonięcia? Dzięki zaawansowanej technologii, poznamy jedną z najbardziej zagadkowych tragedii morskich, która miała miejsce 7 maja 1915 roku u południowych brzegów Irlandii. Dziewięć miesięcy po rozpoczęciu I wojny światowej, niemiecki okręt storpedował i zatopił Lusitanię - jeden z największych i najbardziej luksusowych liniowców na świecie. Spośród 1959 osób znajdujących się na pokładzie, ocalały 653 osoby. Pozostali, uwięzieni wewnątrz statku, który zatonął w ciągu 18 minut, nie mieli szans na przeżycie. Świadkowie opowiadają o tajemniczym drugim wybuchu, który nastąpił tuż po trafieniu torpedy. Dr Robert Ballard, odkrywca wraku Titanica, stara się wyjaśnić zagadkę Lusitanii.

00-1849
Nowy
Nośnik
DVD
Reżyseria
Peter Schnall
Czas trwania
ok. 60 min.
Rok produkcji
2007
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje