Prawo międzynarodowe publiczne a bezpieczeństwo żeglugi morskiej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Prawo międzynarodowe publiczne a bezpieczeństwo żeglugi morskiej

Autor: Barbara Stępień
Okładka: miękka
Format: 15 x 21 cm
Liczba stron: 356
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-936305-2-3

89,00 zł (brutto) 84,76 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Publikacja stanowi oryginalne dzieło zarówno pod względem treści, jak i formy prezentacji i jest rezultatem kilkuletnich badań, a także doświadczeń oraz przemyśleń Autorki w obszarze bezpieczeństwa współczesnej żeglugi morskiej w kontekście istniejących regulacji prawa międzynarodowego publicznego (...)
Książka jest adresowana do szerokiego kręgu czytelników zainteresowanych prawem morza i prawem morskim, ale także do użytkowników morza i osób zainteresowanych teorią i praktyką bezpieczeństwa morskiego, także do pracowników administracji morskiej, operatorów transportu morskiego oraz do studentów uczelni morskich. Holistyczne ujęcie przez Autorkę prawnych problemów bezpieczeństwa żeglugi morskiej może posłużyć jako "materiał wyjściowy" dla polskich przedstawicieli na kolejne sesje IMO, tym bardziej, że znajdują się w nim czytelne odniesienia do praktyki morskiej. W mojej ocenie jest to publikacja niezwykle potrzebna, inspirująca do zadumy intelektualnej nad obecną "kondycją i przyszłością" globalnych regulacji prawnych związanych z bezpieczeństwem żeglugi morskiej.

Prof. dr hab. Andrzej Makowski ( fragment recenzji wydawniczej )

I2-1244
Nowy
Autor
Barbara Stępień
Oprawa
miękka
Format
15 x 21 cm
Liczba stron
356
Rok wydania
2016
ISBN
978-83-936305-2-3
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje