Podręczny słownik morski
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Podręczny słownik morski

Autor: Barbara Katarzyńska
Okładka: miękka
Format: 11 x 15 cm
Liczba stron: 457
Rok wydania: 2012
Wydanie: II poprawione i uzupełnione
ISBN: 978-83-60584-37-8

36,00 zł (brutto) 34,29 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Pływając po morzach i oceanach, czy to zawodowo czy rekreacyjnie, cały czas mamy styczność z językiem angielskim. Począwszy od anglojęzycznych pomocy nawigacyjnych, poprzez sprawdzenie anglojęzycznej prognozy pogody, poprzez anglojęzyczną komunikację radiową a kończąc na anglojęzycznej rozmowie w kapitanacie. „Podręczny słownik morski” ma za zadanie ułatwić nam komunikowanie się w tego typu sytuacjach. Zawiera on podstawowe słownictwo niezbędne przy żeglowaniu czy wykonywaniu pracy na morzu. Słownik podzielony jest na dwie części: polsko-angielską i angielsko-polską. Dla wygody umieszczono również zapis fonetyczny. A największym atutem słownika jest jego niewielki, kieszonkowy format umożliwiający posiadanie go przy sobie cały czas.

H5-309
Nowy
Autor
Barbara Katarzyńska
Oprawa
miękka
Format
11 x 15 cm
Liczba stron
457
Rok wydania
2012
ISBN
978-83-60584-37-8
Wydanie
II poprawione i uzupełnione
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje