Vademecum marynarza pokładowego - okładka książki
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Vademecum marynarza pokładowego

Autorzy: Jerzy Puchalski, Henryk Uciński
Okładka: miękka
Format: 16,5 x 24 cm
Liczba stron: 496 + 16 str. barwnej wkładki
Rok wydania: 2022
Wydanie: V
ISBN: 978-83-62227-02-0

110,00 zł (brutto) 104,76 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Zakres książki odpowiada wymaganiom konwencji STCW-78 ze zmianami wprowadzonymi w latach 1995 i 2010 w zakresie poziomu wyszkolenia załóg pokładowych statków morskich oraz polskim rozporządzeniom w sprawie ramowych programów szkoleń i wymagań egzaminacyjnych na świadectwo marynarza wachtowego i starszego marynarza.


Publikacja jest napisana zwięzłym, fachowym językiem, jest bogato ilustrowana, co stanowi jeden z jej najważniejszych walorów dydaktycznych.
Książka omawia budowę i wyposażenie współczesnych statków morskich, wiedzę okrętową i wiedzę o konserwacji statków, wiedzę o przeładunkach, mocowaniu i przewozie ładunków, wiadomości z prawa morskiego, podstawy nawigacji i manewrowania statkiem, zapobiegania zderzeniom na morzu, podstawy meteorologii i oceanografii, ochronę przeciwpożarową, szkolenie sanitarne, ochronę środowiska i wiedzę o bezpieczeństwie na morzu.

Książka jest polecana studentom uczelni oraz średnich i pomaturalnych szkół morskich, a także marynarzom pływającym na statkach handlowych i osobom przygotowującym się do zawodu marynarza. Może być również pomocą dla pracowników przedsiębiorstw lądowych obsługujących flotę handlową; portów, służb armatorskich, agencji żeglugowych, spedytorów itd.

L2-1733
Nowy
978-83-62227-02-0
Oprawa
miękka
Format
16,5 x 24 cm
Liczba stron
496 + 16 str. barwnej wkładki
Autorzy
Jerzy Puchalski, Henryk Uciński
Rok wydania
2022
ISBN
978-83-62227-02-0
Wydanie
V
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje