Dar Młodzieży 40 lat
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Dar Młodzieży 40 lat

Praca zbiorowa pod redakcją dr. inż. kpt. ż.w. Bogumiła Łączyńskiego
Okładka: twarda
Format: 21,5 x 30,5 cm
Liczba stron: 200
Rok wydania: 2022
Wydanie: I
ISBN: 978-837421-420-9

90,00 zł (brutto) 85,71 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

"Dar Młodzieży" - jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych żaglowców świata, którego armatorem jest Uniwersytet Morski w Gdyni, obchodzi w tym roku 40 lecie swojej służby na morzu. Na 200 stronach szesnastu autorów, głównie związanych z historią tego legendarnego żaglowca opisuje najsłynniejsze jego rejsy i dokonania, bogato ilustrując je wyjątkowo pięknymi i oryginalnymi zdjęciami. Są tam więc opisy najsłynniejszych jego podróży: z dwoma rejsami dookoła świata na czele - w latach 1987 - 1988, w których polski żaglowiec był chyba największą gwiazdą obchodów dwustulecia osadnictwa europejskiego w Australii oraz w latach 2018 - 2019, kiedy upamiętniał on swoim rejsem z kilkuset osobową grupą polskiej młodzieży na pokładzie, stulecie niepodległości naszego kraju i podczas którego jego załoga i uczestnicy spotykali się w Panamie z papieżem Franciszkiem.
Sporo miejsca w albumie poświęcono również inicjatorom budowy żaglowca, społecznej zbiórce środków na ten cel oraz samej jego budowie, a także jego niezwykle istotnej roli dla całego polskiego szkolnictwa morskiego ("Dar Młodzieży" od 2012 roku jest honorowym ambasadorem Szczecina).

A1-2818
978-837421-420-9
Autor
Praca zbiorowa pod redakcją dr. inż. kpt. ż.w. Bogumiła Łączyńskiego
Oprawa
twarda
Format
21,5 x 30,5 cm
Liczba stron
200
Rok wydania
2022
ISBN
978-837421-420-9
Wydanie
I
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje